Cybersecurity Specialist

Warsaw

Dla naszego klienta, działającego w branży cyberbezpieczeństwa, który pracuje na najnowszych technologiach i wykorzystuje sztuczną inteligencję, złożoną analizę danych i automatyzację, aby finalnie móc dostarczyć swoim klientom wysokiej klasy rozwiązania IT, w związku z rozwojem firmy i nowymi projektami, poszukuję obecnie Specjalisty d/s Cyberbezpieczeństwa.

Wybrany kandydat będzie wspierał rozwój i wdrażanie rozwiązań zapewniających cyberbezpieczeństwo środowisk i systemów IT umożliwiając klientom skuteczne zabezpieczenie ich środowisk informatycznych.

Zakres obowiązków:
  • dobór architektury cyberbezpieczeństwa aplikacji dla klientów;
  • dobór systemów cyberbezpieczeństwa do potrzeb konkretnych klientów;
  • udział w merytorycznym przygotowaniu oferty sprzedażowej usług i rozwiązań firmy dla obecnych i nowych klientów;
  • koordynacja współpracy z dostawcami produktów;
  • wsparcie dla zespołu handlowego;
  • koordynacja serwisu systemów;
  • udział w inicjatywach związanych z wdrażaniem u klientów praktyk DevSecOps, automatyzacji procesów, cyfrowej transformacji i migracji do chmury.

Requirements

  • wiedza z zakresu architektur cyberbezpieczeństwa;
  • znajomość dostępnych rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz w wdrażaniu produktów;
  • rozumienie koncepcji związanych z rozwiązaniami chmurowymi,systemami operacyjnymi i aplikacjami;
  • praktyczne doświadczenie (min 3 lata) w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, monitoringu sieci, administracji sieci lub systemów operacyjnych;
  • ogólna wiedza z zakresu tworzenia i monitorowania aplikacji;
  • wiedza z zakresu podstawowych produktów cyberbezpieczeństwa :SIEM , XDR, EDR, PAM, DLP itp;
  • mile widziana znajomość procedur, standardów i norm w zakresie bezpieczeństwa;
  • dobra znajomość j. angielskiego (min B2).

Benefits

  • praca z biura firmy w Warszawie, formie hybrydowej lub całkowicie zdalnej,
  • zgrany i doświadczony zespół,
  • dynamiczne środowisko i projekty o dużej intensywności i krótkim czasie dostarczenia produktu finalnego,
  • bardzo ciekawy stos technologiczny w środowisku działającym w oparciu o wiodące technologie rynkowe,
  • standardowe bonusy typu karnety sportowe, szkolenia językowe, szkolenia z obszaru technologii, możliwe elastyczne formy zatrudnienia.

  • Share this job via
  • 𝕏
  • or

* Salary range is an estimate based on our InfoSec / Cybersecurity Salary Index 💰

Job stats:  1  0  0

Tags: DevSecOps EDR SIEM XDR

Region: Europe
Country: Poland