DevSecOps Engineer

Wrocław, Poland

Opis firmy

Jesteśmy grupą pasjonatów IT, którzy rozwijają na terenie Polski znaną we Włoszech od wielu lat markę Craon.

Świadczymy usługi z zakresu software house i rozwiązań dedykowanych indywidualnym potrzebom klienta.

Tworzymy miejsce w, którym każdy z nas lubi spędzać czas, a praca nie jest przykrym obowiązkiem.

Na co dzień wspieramy rozwój nowych technologii nie tylko w w obszarach usługowych. Wysyłając do nas CV aplikujesz do naszej firmy i w trakcie procesu rekrutacji decydujesz, jaki projekt chcesz realizować.

Opis oferty pracy

Twoje codzienne zadania:

  • Identyfikacja wymagań i wdrażanie procesu SDLC

  • Opracowywanie strategii CI/CD i zapewnianie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa kodu

  • Praca na platformach chmurowych Azure, zarządzanie podatnościami i automatyzacja zabezpieczeń - w tym konteneryzacja: Docker, Openshift, AKS

  • Współpraca między działami w celu tworzenia wydajnego i skalowalnego oprogramowania

Kwalifikacje

Świetnie się zgramy jeśli posiadasz:

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie IT lub pokrewnej

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie z Azure Cloud Platform, w tym Azure CEP

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania lukami w zabezpieczeniach i automatyzacji zabezpieczeń - SAST, SCA, DAST

  • Doświadczenie w monitorowaniu i ocenie efektywności operacyjnej

  • Praktyczne doświadczenie z repozytoriami kodu, CI/CD - Github Actions, Azure DevOps, Gitlab lub inne

  • Znajomość języka na poziomie co najmniej B2

Dodatkowe informacje

Co oferujemy:

Praca hybrydowa: Wrocław

Rodzaj umowy: B2B

Stawka: od 90 zł do 110 zł/h netto

  • Share this job via
  • 𝕏
  • or

* Salary range is an estimate based on our InfoSec / Cybersecurity Salary Index 💰

Job stats:  0  0  0

Tags: Azure CI/CD Cloud DAST DevOps DevSecOps Docker GitHub GitLab SAST SDLC

Region: Europe
Country: Poland